Pracownik magazynu 2 zmiany

Obowiązki:

  • Rozlokowanie towarów w magazynie.
  • Kompletacja i pakowanie odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej.
  • Obsługa zwrotów.
  • Praca ze skanerem.

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera.
  • Dokładność, sumienność.
  • Brak doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat.
  • 2 zmiany (Dyspozycyjność w weekendy)
  • Podstawowe wynagrodzenie 4300 brutto + do 15% premia wydajnościowa
  • Bonus weekendowy 70 zł brutto.
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Obiad za 1 zł.
  • Bezpłatne dojazdy do pracy (Łódź, Sulejów, Piotrków Trybunalski, Bełchatów).
  • Dodatkowe benefity (m.in. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe)

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIE WIĘCEJ? APLIKUJ DZWOŃ TERAZ! +48 513 872 346

Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się przy ul. Tomaszowskiej 7 w Łodzi.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Głuchów, łódzkie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 16 dni